wyróżnione

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

Środa, 30 sierpnia 2023 r.   ( 19:15 )     kategoria: ogloszenia    autor: ewa

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

Realizacja projektu we współpracy z UNICEF

Czwartek, 1 grudnia 2022 r.   ( 10:39 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

w tym tygodniu

Warsztaty mydlarskie dla dzieci

Środa, 17 kwietnia   ( 11:29 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Informujemy Rodziców wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” . że w  dniach 23 i 24 maja 2024 r od. godz. 9.00 odbędą się w grupach przedszkolnych  warsztaty mydlarskie, podczas których dzieci wykonają samodzielnie mydełka z ziołami i kwiatami w prezencie z okazji  Dnia Matki. Warsztaty poprowadzi Pani Małgorzata Dobrzyńska.

Wycieczki dla dzieci z przedszkola

Środa, 17 kwietnia   ( 11:21 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Informujemy Rodziców wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” , że w w dniach 10-11-12 czerwca 2024 r odbędą się wycieczki dla dzieci z przedszkola do Zaścianka Dobrzyńskich  do miejscowości Góra/koło Krypna położonego w malowniczej Dolinie Narwi , zapewniając relaks w sielskim klimacie i miłej atmosferze w bliskim kontakcie  z przyrodą.

Gawędy przyrodnicze na zakończenie edukacji dzieci 6-letnich

Środa, 17 kwietnia   ( 10:57 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Szanowni Rodzice z grupy V „Sowy”

Grupa łączona w dniu 2 maja 2024

Środa, 17 kwietnia   ( 10:52 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniu 2 maja 2024 roku - planujemy w przedszkolu funkcjonowanie grupy łączonej  z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane zaległe urlopy pracowników.

w poprzednim miesiącu

Podpisywanie oświadczeń potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Czwartek, 28 marca   ( 12:57 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku na rok szkolny 2024/2025   podpisują oświadczenie potwierdzenia  woli przyjęcia do przedszkola w terminie:

WIELKANOCNA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH

Środa, 27 marca     kategoria: wydarzenia    autor: beatawanda

Nasi podopieczni są bardzo kreatywni i uwielbiają wykonywać wszelkie prace plastyczne. Tym razem tematem przewodnim były Święta Wielkanocne. Dzieci wykonały przepiękne ozdoby z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkie prace zasługują na uznanie, albowiem dzieci wykazały się wielką kreatywnością podczas ich wykonania. Można podziwiać różne techniki, którymi posługiwali się uczniowie pod okiem swoich Pań. Prace są kolorowe i niepowtarzalne. Zapraszamy do oglądania i podziwiania. 😊

Szkoła dla Rodziców

Poniedziałek, 25 marca   ( 13:25 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Zapraszamy Rodziców wychowanków do udziału w cyklicznych  warsztatach psychologicznych „ Szkoła dla Rodziców” (cykl-10 spotkań)  organizowanych i prowadzonych przez specjalistów na terenie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 przy ul. Piotrkowskiej 2 w Białymstoku , które będą odbywały się od 17.04.2024 r-  w każdą środę, w godzinach porannych od 8.30 do 11.30.Zgłoszenia są przyjmowane są w PPP Nr 1 telefonicznie lub e- mailowo:

Choroby zakaźne w przedszkolu

Piątek, 22 marca   ( 14:38 )     kategoria: ogloszenia    autor: dyrektor

Informujemy, iż w przedszkolu zostały zgłoszone przypadki chorób zakaźnych u dzieci krztuśca i mykoplazmy. W związku z powyższym prosimy Rodziców, aby zwrócili uwagę na stan zdrowia dzieci przyprowadzanych do przedszkola. Szczególnie z objawami duszącego i uporczywego kaszlu.

Zebrano z zakładek: ogłoszenia, wydarzenia, konkursy.