wyróżnione

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

w tym tygodniu

Warsztaty mydlarskie dla dzieci

Informujemy Rodziców wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” . że w  dniach 23 i 24 maja 2024 r od. godz. 9.00 odbędą się w grupach przedszkolnych  warsztaty mydlarskie, podczas których dzieci wykonają samodzielnie mydełka z ziołami i kwiatami w prezencie z okazji  Dnia Matki. Warsztaty poprowadzi Pani Małgorzata Dobrzyńska.

Wycieczki dla dzieci z przedszkola

Informujemy Rodziców wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” , że w w dniach 10-11-12 czerwca 2024 r odbędą się wycieczki dla dzieci z przedszkola do Zaścianka Dobrzyńskich  do miejscowości Góra/koło Krypna położonego w malowniczej Dolinie Narwi , zapewniając relaks w sielskim klimacie i miłej atmosferze w bliskim kontakcie  z przyrodą.

Gawędy przyrodnicze na zakończenie edukacji dzieci 6-letnich

Szanowni Rodzice z grupy V „Sowy”

Grupa łączona w dniu 2 maja 2024

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniu 2 maja 2024 roku - planujemy w przedszkolu funkcjonowanie grupy łączonej  z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane zaległe urlopy pracowników.