Szkolenie dla Rodziców z zakresu Polityki Ochrony Dzieci

Informujemy Rodziców, iż w dniu 19 marca 2024 roku (wtorek) o godz. 17.00 w sali teatralnej przedszkola odbędzie się szkolenie dla rodziców dotyczące standardów bezpieczeństwa zawartych we wprowadzonej w placówce  Polityce ochrony dzieci przed krzywdzeniem  w Przedszkolu Samorządowym Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku.

Tematyka szczegółowa: postawy rodzicielskie rodziców wobec dzieci, które mają wpływ na kształtowanie osobowości i funkcjonowania w społeczeństwie dziecka oraz przygotowanie dziecka do alarmowania w pojawiających się  trudnych sytuacjach.

Szkolenie  poprowadzi Pani Ewa Leśnikowska  - adwokatka, mediatorka, Dordczyni Obywatelska. Właścicielka Kancelarii Adwokackiej pierwszej w Białymstoku i w województwie podlaskim uhonorowanej  certyfikatem „ Kancelaria przyjazna dziecku” oraz jedynej w Polsce kancelarii będącej sygnatariuszem Karty Praw Dziecka w Biznesie

Rodziców zainteresowanych szkoleniem prosimy o wpisywanie się na listę zgłoszeń w terminie do dnia 19 marca 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy Rodziców